Czas realizacji zamówienia

Szacunkowy czas realizacji dokonanych w naszym sklepie zamówień wynosi zwykle 2-3 dni. Jednak zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia tego terminu np. w przypadku zamówień zbiorczych, w okresach przedświątecznych gdzie ilości zamówień potrafią nas zaskoczyć.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.


Przesyłki kurierskie dostarczane są do klienta w ciągu 1-2 dni od momentu wydania paczki z naszego magazynu. Nadajemy paczki codziennie od poniedziałku do piątku. Robimy wszystko co, w naszej mocy, żeby paczki dotarły do Państwa najszybciej jak to tylko możliwe.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Postaramy się rozwiać każdą wątpliwość! 

W związku z wejściem w życie przepisów nowelizujących ustawę o VAT, informujemy że od 1 września 2019 roku fakturę do paragonu fiskalnego na rzecz nabywcy posługującego się NIP, wystawia się tylko w przypadku, gdy paragon dokumentujący tę sprzedaż zawiera NIP nabywcy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl